Túlfeszültség-védő SPBT12 1+2 típus (B+C osztály)
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Túlfeszültség-levezető Típus 1+2 (B+C) 4P 12,5kA 1,5kV SPBT12/280/4 158331 EATON
A SPBT-12/280/4 Moeller túlfeszültség-levezető, B+C osztályú túlfeszültség-védő egy fejlett túlfeszültség-védelmi rendszer, amely egyetlen egységben egyesíti a B és C osztályú levezetők jellemzőit variszorok segítségével.
Ez a készülék elsősorban lakóépületek számára készült, vizuális hibajelzési funkcióval felszerelve. Maximálisan 12,5kA (10/350)µs impulzusáram-terhelhetőséget biztosít, és különböző konfigurációkban érhető el, egy- és négypólusú kivitelben, a túlfeszültség szintjét 1,5kV alá csökkentve. A modern túlfeszültség-levezetőt úgy tervezték, hogy hatékony védelmet nyújtson a közvetlen és közvetett villámcsapások, valamint a kapcsolási túlfeszültségek hatásai ellen, ideális megoldást kínálva lakóházak és lakóépületek számára.
A készleteket ajánlott (a tápellátás oldaláról nézve) a mérőműszerek és a hibaáram-védő kapcsolók elé telepíteni. Ezzel megelőzhető a hibaáram-védő kapcsolók téves működése a túlfeszültség-levezetők működése során fellépő impulzusáram átfolyásakor. A túlfeszültség-levezetők elé szerelt hibaáram-védő kapcsoló ki van téve az impulzusáramoknak, amelyek tönkretehetik vagy felesleges kioldást okozhatnak.
- Túlfeszültség-levezető osztály az IEC 61643-1 szerint
- Típusvizsgálat az EN61643-1 alapján
- Gyors szerelés az EN 50022 szerinti sínre
- Az SPB-25/440 és SPB-60/400 túlfeszültség-levezetőknél a gázkiáramlás kifelé történik - éghető elemektől való távolság szükséges!
- Túlfeszültség-levezető osztály a VDE 0675, 6. rész/A3 11.97 szabvány szerint
Az SP-B+C túlfeszültség-levezetőket a következő helyeken kell telepíteni:
- külső villámvédelmi rendszerrel rendelkező épületekben
- külső légvezetékkel és villámvédelmi rendszerrel rendelkező épületekben
- védett objektumban, ahol a belső acélszerkezetet villámvédelmi rendszerként használják
- kábelvezetékkel táplált épületekben, amikor az épület és a transzformátorállomás közötti távolság kicsi (nagy zárlati áramok előfordulásának lehetősége)
- villámvédelmi rendszer nélküli objektumokban, magas épületek közvetlen közelében, amikor az objektumok földelései össze vannak kötve
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás tömege | 0,3 kg |
| Hálózat típusa | TN |
| Védő osztálya | B+C (Típus 1+2) |
| Pólusok száma | 4 |
| Névleges kisülési áram (In) | 12,5kA |
| Maximális megengedett üzemi feszültség | 280 V |
| Védelmi szint névleges impulzusáramnál | 1,5 kV |
| Üzemi frekvencia | 50/60 Hz |
| Impulzusáram | 25 kA |
| Védettségi fok IP | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | AC (hálózati) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 275V AC |
| Pólusok száma | 4P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 12,5 kA |
| Márka | EATON |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 1,5 kV |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.