Túlfeszültség-levezető PV DC 2-es típus (C osztály) 1000V 2P 20kA 4,0kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Túlfeszültség-levezető PV DC 2-es típus (C) 1000V 2P 20kA 4,0kV DC C2P 1000 VCX
A PV DC 2-es típusú (C) 1000V 2P 20kA 4,0kV DC C2P 1000 VCX túlfeszültség-levezető fotovoltaikus rendszerekhez olyan eszköz, amely túlfeszültség elleni védelmet biztosít a napelemes rendszerek számára villámcsapások ellen.
Működési állapotjelzővel felszerelve, amely zöld színnel jelzi az aktív védelmet, pirossal pedig annak hiányát. A beépített hővédelemnek köszönhetően nem igényel további hővédelmi intézkedéseket, bár ezek alkalmazása ajánlott. A VCX DC C 3P 1000 V típusú túlfeszültség-levezető alkalmas PV rendszerekben való használatra.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Típus és sorozat | Fotovoltaikus DC C osztályú túlfeszültség-levezető 2P 1000V Professional PV védő 2-es típus DC C2P 1000 VCX |
| Védelmi osztály | T2 |
| Kivitel | varisztoros |
| Szükséges védelem | 32 A |
| Max. csatlakozás | 35 mm² |
| Névleges üzemi feszültség | Un 1000 V DC |
| Maximális üzemi feszültség | Uc 1060 V DC |
| Próbaáram | In (8/20) 20 kA |
| Maximális áram | Imax (8/20) 40 kA |
| Védelmi szint feszültsége | Up <4,0 kV |
| Tárolási hőmérséklet | -30/+70°C |
| Környezeti hőmérséklet | -30/+50°C |
| Védelmi fok | IP20 |
| Csomagolás tömege | 0,1 kg |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Védő osztálya | C (2-es típus) |
| Pólusok száma | 2 |
| Névleges kisülési áram (In) | 6kA |
| Feszültségi védelmi szint | 1kV |
| Modulok számában kifejezett szélesség | 2 |
| IP védelmi fok | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T2 (C) |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Pólusok száma | 2P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 4,0 kV |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.