Sofar inverter 4kW 3-fázisú 6.4A 2MPPT DC modul WiFi
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Inverter 4kW 3F 6,4A KTLX-G3 2MPPT DC megszakító WiFi modul 4.4KTLX-G3 SOFAR
A Sofar 4kW 3F 6,4A 4.4KTLX-G3 2MPPT DC megszakítós WiFi modulú inverter a 3kW-tól 24kW-ig terjedő teljesítményű inverterek sorozatának része, amelyeket különböző méretű háztartási fotovoltaikus rendszerekhez terveztek.
A Sofar inverterek magas minőséggel jellemezhetők, amelyet neves beszállítóktól származó alkatrészek használatának és a gondos gyártási folyamatnak köszönhetnek. A termék megbízhatóságot és kiváló minőséget kínál megfizethető áron, a 12 éves garancia pedig megerősíti a Sofar márka eszközeinek magas minőségét. A készülékek WiFi modullal vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a rendszer távoli kezelését és monitorozását. Ezenkívül a Sofar inverterek IP 65 védelmi osztályú alumínium, rozsdamentes burkolattal rendelkeznek, ami lehetővé teszi az épületen kívüli szerelést.
A Sofar inverterek legújabb G3 sorozata alacsony indítási feszültséggel, magas maximális hatásfokkal, valamint távoli frissítési lehetőséggel rendelkező új szoftverrel rendelkezik.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges AC teljesítmény [W] | 4000W |
| Fázisok száma | 3F |
| Rendszer típusa | On-grid |
| Max. kimeneti teljesítmény [VA] | 4400 VA |
| AC kimeneti áram [A] | 6,4 A |
| AC feszültségtartomány [V] | 310Vac-480Vac (nemzeti szabvány szerint) |
| Frekvencia [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Frekvenciatartomány [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (nemzeti szabvány szerint) |
| MPP trackerek száma | 2 |
| Indítási feszültség [V] | 160 V |
| MPP feszültségtartomány [V] | 190 - 850 V |
| DC csatlakozások száma | 1/1 |
| WiFi modul | Igen |
| WLAN / Ethernet LAN | NEM |
| USB | Igen |
| DC szigetelés mérés | Igen |
| DC megszakító | Igen |
| Max. hatásfok (fotovoltaikus rendszer – hálózat) | 98,4% |
| Méretek [mm] | 513 x 425 x 169 mm |
| Súly [kg] | 17 kg |
| Max. tengerszint feletti magasság | 4000 m |
SZABVÁNYOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| EMC: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Biztonsági szabványok: | IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Hálózati szabványok: | AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.