Sofar inverter 3kW 3-fázisú 4.8A 2MPPT DC kapcsoló WiFi modul
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Inverter 3kW 3F 4,8A KTLX-G3 2MPPT DC kapcsoló WiFi modul 3.3KTLX-G3 SOFAR
A Sofar 3.3KTLX-G3 inverter egy háromfázisú, 3kW teljesítményű és 4,8A áramerősségű eszköz, amely két MPPT bemenettel és WiFi modullal van felszerelve. A 3kW-tól 24kW-ig terjedő teljesítményű inverterek sorozatának része, amelyek különböző méretű háztartási napelemes rendszerekhez készültek.
A Sofar inverterek magas minőségűek, köszönhetően a neves beszállítóktól származó alkatrészeknek és a gondos gyártási folyamatnak. A termék megbízhatóságot és kiváló minőséget kínál elérhető áron, a 12 éves garancia pedig megerősíti a Sofar márka eszközeinek magas minőségét. Az eszközök WiFi modullal vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a rendszer távoli kezelését és monitorozását. Ezen túlmenően, a Sofar inverterek alumínium, rozsdamentes burkolattal rendelkeznek IP 65 védelmi osztállyal, amely lehetővé teszi az épületen kívüli telepítést.
A Sofar inverterek legújabb G3 sorozata alacsony indítási feszültséggel, magas maximális hatásfokkal, valamint új, távolról frissíthető szoftverrel rendelkezik.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges AC teljesítmény [W] | 50000W |
| Fázisok száma | 3F |
| Rendszer típusa | On-grid |
| Max. kimeneti teljesítmény [VA] | 3300 VA |
| AC kimeneti áram [A] | 4,8 A |
| AC feszültségtartomány [V] | 310Vac-480Vac (nemzeti szabvány szerint) |
| Frekvencia [Hz] | 50Hz/60Hz |
| Frekvenciatartomány [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (nemzeti szabvány szerint) |
| MPP trackerek száma | 2 |
| Indítási feszültség [V] | 160 V |
| MPP feszültségtartomány [V] | 140 V - 1000 V |
| DC csatlakozások száma | 1/1 |
| WiFi modul | Igen |
| WLAN / Ethernet LAN | NEM |
| USB | Igen |
| DC szigetelés mérés | Igen |
| DC leválasztó | Igen |
| Max. hatásfok (napelemes rendszer – hálózat) | 98,4% |
| Méretek [mm] | 513 x 425 x 169 mm |
| Tömeg [kg] | 17 kg |
| Max. tengerszint feletti magasság | 4000 m |
SZABVÁNYOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| EMC: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4 |
| Biztonsági szabványok: | IEC62109-1/2, IEC62116, IEC61727, IEC61683, IEC60068(1,2,14,30) |
| Hálózati szabványok: | AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V 0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-21/CEI 0-16, UNE 206 007-1, EN50549, G98/G99, EN50530, NB/T32004 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.