Sofar inverter 2,7kW 1-fázisú 13A 1MPPT DC kapcsoló WiFi modul
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Inverter 2,7kW 1F 13A TL-G3 1MPPT DC leválasztó WiFi modul 2700TL SOFAR
Szeretettel ajánljuk figyelmébe Inverter 2,7kW 1F 13A TL-G3 1MPPT DC leválasztó WiFi modul 2700TL SOFAR kínálatunkat
A Sofar egyfázisú inverterei kiváló megoldások kis fotovoltaikus rendszerekhez. Ezek a készülékek megbízhatóságukkal és magas minőségükkel jellemezhetők, ugyanakkor elérhető áron kaphatók. A Sofar gyártó neves alkatrészeket használ, ami a gyártási folyamatok gondos ellenőrzésével együtt kiváló eredményeket garantál.
Érdemes megjegyezni, hogy a gyártó lenyűgöző 12 éves garanciát biztosít, ezzel is megerősítve termékei minőségébe vetett bizalmát. A készülékek WiFi modullal vannak felszerelve, amely lehetővé teszi az internetkapcsolatot. Ennek köszönhetően a felhasználó távolról is nyomon követheti és kezelheti fotovoltaikus rendszere paramétereit. Ráadásul a Sofar inverterek kényelmes kijelzővel rendelkeznek a házukon, amely lehetővé teszi a készülék paramétereinek egyszerű nyomon követését. Két MPPT trackerrel is rendelkeznek, ami hozzájárul a teljes rendszer hatékonyságának és teljesítményének növeléséhez.
Ezek az innovatív inverterek számos intelligens funkciót kínálnak, mint például a meddőteljesítmény-szabályozás, automatikus teljesítménycsökkentés frekvenciatúllépés esetén, valamint a meddő- és hatásos teljesítmény távoli vezérlése. Továbbá alumínium rozsdamentes házuk megfelel az IP 65 védelmi osztály előírásainak, ami azt jelenti, hogy biztonságosan szerelhetők épületek külső falára anélkül, hogy aggódnunk kellene tartósságuk és megbízhatóságuk miatt.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges AC teljesítmény [W] | 2700W |
| Fázisok száma | 1F |
Kimeneti adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Max. kimeneti teljesítmény [VA] | 2700 VA |
| AC kimeneti áram [A] | 11,8 A |
| AC feszültségtartomány [V] | 180 - 276 V |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Frekvenciatartomány [Hz] | 45Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| Teljes harmonikus torzítás | <3% |
| Teljesítménytényező [cos φac,r] | 1 (-0,8/+0,8) |
Bemeneti adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| MPP trackerek száma | 1 |
| DC bemeneti feszültségtartomány [V] | 200 - 500 V |
| Indítási feszültség [V] | 70 V |
| Névleges bemeneti feszültség [V] | 360 V |
| MPP feszültségtartomány [V] | 50 - 500 V |
| DC csatlakozók száma | 1 |
| Max. fotovoltaikus generátor teljesítmény | 3700 W |
Csatlakozók
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| WiFi modul | Nem |
| Csatlakozó típusa | WLAN / Ethernet LAN Opcionális |
| WLAN / Ethernet LAN | Nem |
| USB | Igen |
| 2x RS422 (RJ45 aljzat) | Nem |
| RS485 | Igen |
Védelmek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| DC leválasztó | Igen |
| Pólusfelcserélés elleni védelem | Igen |
Hatásfok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Max. hatásfok (fotovoltaikus rendszer – hálózat) | 97,50 % |
| Európai hatásfok (ηEU) | 96,90 % |
Általános adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Méretek [mm] | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| Tömeg [kg] | 6,3 kg |
| Védelmi fok [IP] | IP65 |
| Hűtés | Természetes |
| Környezeti hőmérséklet tartomány | -30 / +60 °C |
| Megengedett páratartalom | 0 - 100% |
| Max. tengerszint feletti magasság | 2000 m |
Szabványok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Tanúsítványok: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC bemenet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| maximális DC teljesítmény egy MPPT-re: | 3700 W |
| MPPT-k száma: | 1 |
| DC bemenetek száma: | 1 |
| maximális bemeneti feszültség: | 500 V |
| bekapcsolási feszültség: | 70 V |
| névleges bemeneti feszültség: | 360 V |
| MPPT üzemi feszültségtartomány: | 50 - 550 V |
| maximális bemeneti áram MPPT-nként: | 11,8 A |
AC kimenet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| névleges teljesítmény: | 2700 W |
| maximális AC teljesítmény: | 2700 VA |
| maximális kimeneti áramerősség: | 9,6 A |
| névleges feszültség: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| névleges AC feszültségtartomány: | 180 - 276 V |
| hálózati frekvenciatartomány: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| teljesítménytényező: | 1 alapértelmezett (szabályozható +/- 0,8) |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| maximális hatásfok: | 97,5% |
| európai hatásfok: | 96,9% |
Védelem
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| túlmelegedés elleni védelem: | IGEN |
| DC leválasztó: | IGEN |
| szigetüzem elleni védelem: | IGEN |
| szivárgóáram elleni védelem: | IGEN |
| földelési hiba elleni védelem: | IGEN |
| túlfeszültség elleni védelem: | IGEN |
| túláram elleni védelem: | IGEN |
Kommunikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kommunikációs módszerek: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet kártya (opcionális), USB |
| Adattárolási időszak: | 25 év |
| Kommunikációs protokoll: | Modbus |
Általános adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet tartomány: | -30°C ~+60°C |
| Topológia: | transzformátor nélküli |
| Védelmi fok: | IP65 |
| Relatív páratartomány: | 0~100% |
| Maximális üzemi magasság: | 2000 m |
| Zajszint: | < 25 dB |
| Tömeg: | 6,3 kg |
| Hűtés: | természetes |
| Méretek: | 321 x 260,5 x 131,5 mm |
| Kijelző: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.