Sofar inverter 2,2kW 1-fázisú 10,6A 1MPPT DC kapcsoló WiFi modul
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Sofar Inverter 2,2kW 1-Fázisú 10,6A 1MPPT DC Megszakító WiFi Modul
Szeretettel ajánljuk figyelmébe Inverter 2,2kW 1F 10,6A TL-G3 1MPPT DC megszakító WiFi modul 2200TL SOFAR kínálatunkat
A Sofar egyfázisú inverterei kiváló megoldások kisebb fotovoltaikus rendszerekhez. Ezek a berendezések megbízhatóságukkal és magas minőségükkel tűnnek ki, ugyanakkor elérhető áron kaphatók. A Sofar gyártó neves alkatrészeket használ, ami a gyártási folyamatok gondos ellenőrzésével együtt kiváló eredményeket garantál.
Érdemes megjegyezni, hogy a gyártó lenyűgöző 12 éves garanciát biztosít, ezzel is megerősítve termékeinek minőségébe vetett bizalmát. Ezek a berendezések WiFi modullal vannak felszerelve, amely lehetővé teszi az internetkapcsolatot. Ennek köszönhetően a felhasználó távolról is nyomon követheti és kezelheti fotovoltaikus rendszere paramétereit. Ráadásul a Sofar inverterek kényelmes kijelzővel rendelkeznek a burkolaton, amely lehetővé teszi a berendezés paramétereinek egyszerű nyomon követését. Két MPPT trackerrel is rendelkeznek, ami hozzájárul a teljes rendszer hatékonyságának és teljesítményének növeléséhez.
Ezek az innovatív inverterek számos intelligens funkciót kínálnak, mint például meddő teljesítmény szabályozás, öncsökkentő teljesítmény frekvencia túllépés esetén, valamint távoli meddő és hatásos teljesítmény szabályozás. Továbbá, alumínium rozsdamentes burkolatuk megfelel az IP 65 védelmi osztály normáinak, ami azt jelenti, hogy biztonságosan szerelhetők épületek külső felületére anélkül, hogy tartósságuk és megbízhatóságuk miatt aggódnunk kellene.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges AC teljesítmény [W] | 2200W |
| Fázisok száma | 1F |
Kimeneti adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Max. kimeneti teljesítmény [VA] | 2200 VA |
| AC kimeneti áram [A] | 7 A |
| AC feszültségtartomány [V] | 180 - 276 V |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Frekvenciatartomány [Hz] | 45Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| Harmonikus torzítási tényező | <3% |
| Teljesítménytényező [cos φac,r] | 1 (-0,8/+0,8) |
Bemeneti adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| MPP trackerek száma | 1 |
| DC bemeneti feszültségtartomány [V] | 150 - 450 V |
| Indítási feszültség [V] | 70 V |
| Névleges bemeneti feszültség [V] | 360 V |
| MPP feszültségtartomány [V] | 50 - 500 V |
| DC csatlakozások száma | 1 |
| Max. fotovoltaikus generátor teljesítmény | 2200 W |
Csatlakozások
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| WiFi modul | Nem |
| Csatlakozó típusa | WLAN / Ethernet LAN Opcionális |
| WLAN / Ethernet LAN | Nem |
| USB | Igen |
| 2x RS422 (RJ45 aljzat) | Nem |
| RS485 | Igen |
Védelmek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| DC megszakító | Igen |
| Pólusfelcserélés elleni védelem | Igen |
Hatékonysági tényező
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Max. hatékonysági tényező (fotovoltaikus rendszer – hálózat) | 97,50 % |
| Európai hatékonysági tényező (ηEU) | 96,90 % |
Általános adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Méretek [mm] | 303 x 260,5 x 118 mm |
| Tömeg [kg] | 5,5 kg |
| Védelmi fok [IP] | IP65 |
| Hűtés | Természetes |
| Környezeti hőmérséklet tartomány | -30 / +60 °C |
| Megengedett légnedvesség | 0 - 100% |
| Max. tengerszint feletti magasság | 2000 m |
Szabványok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Tanúsítványok: | EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61000-6-4, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068 (1, 2, 14, 30), IEC 62109-1/2, AS 4777, VDE V 0124-100, VDE V 0126-1-1, VDE-AR-N-4105, EN 50438, G83/2, C10/11, RD 1699 |
DC bemenet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| maximális DC teljesítmény egy MPPT-re: | 3000 W |
| MPPT-k száma: | 1 |
| DC bemenetek száma: | 1 |
| maximális bemeneti feszültség: | 500 V |
| bekapcsolási feszültség: | 70 V |
| névleges bemeneti feszültség: | 360 V |
| MPPT működési feszültségtartomány: | 50 - 500 V |
| maximális bemeneti áram MPPT-nként: | 12 A |
AC kimenet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| névleges teljesítmény: | 2200 W |
| maximális AC teljesítmény: | 2200 VA |
| maximális kimeneti áramerősség: | 9,6 A |
| névleges feszültség: | L/N/PE, 220 Vac, 230 Vac, 240 Vac |
| névleges AC feszültségtartomány: | 180 - 276 V |
| hálózati frekvenciatartomány: | 45 Hz - 55Hz/54 Hz - 66Hz |
| THDi: | <3% |
| teljesítménytényező: | 1 alapértelmezett (szabályozható +/- 0,8) |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| maximális hatékonyság: | 97,5% |
| európai hatékonyság: | 96,9% |
Védelem
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| túlmelegedés elleni védelem: | IGEN |
| DC megszakító: | IGEN |
| szigetüzem elleni védelem: | IGEN |
| szivárgó áram elleni védelem: | IGEN |
| földelési hibák elleni védelem: | IGEN |
| túlfeszültség elleni védelem: | IGEN |
| túláram elleni védelem: | IGEN |
Kommunikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kommunikációs módszerek: | RS485, GPRS/WiFi/Ethernet kártya (opcionális), USB |
| Adattárolási időszak: | 25 év |
| Kommunikációs protokoll: | Modbus |
Általános adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Működési hőmérséklet tartomány: | -30°C ~+60°C |
| Topológia: | transzformátor nélküli |
| Védelmi fok: | IP65 |
| Relatív páratartalom tartomány: | 0~100% |
| Maximális működési magasság: | 2000 m |
| Zajszint: | < 25 dB |
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Hűtés: | természetes |
| Méretek: | 303 x 260,5 x 118 mm |
| Kijelző: | LCD + LED |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.