Sofar akkumulátor modul 5kWh BTS 5K
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Sofar Akkumulátor Modul 5kWh BTS 5K
5 kWh-s BTS 5K akkumulátor modul a BTS5K SOFAR energiatárolókhoz
A BTS 5K egy innovatív nagyfeszültségű akkumulátor modul, amely a modern BTS E5-E20 energiatárolók alapját képezi. Körülbelül 5-től közel 20 kWh-ig terjedő hasznos kapacitással ez a fejlett rendszer hatékony elektromos energia tárolást tesz lehetővé. A BTS 5K-BDU vezérlőegységgel együttműködve optimális teljesítményt és funkcionalitást biztosít.
Háztartási energiatárolóként való felhasználásra tervezve a BTS 5K kompakt mérettel és egyszerű kezelhetőséggel rendelkezik. A neves márkák, mint a Sofar, HYD és ME hibrid inverterekkel való együttműködésnek köszönhetően ez a rendszer rugalmasságot és sokoldalúságot kínál a meglévő infrastruktúrába való integrálásban.
Főbb jellemzők:
- Moduláris és integrált kialakítás a könnyű szállítás és telepítés érdekében
- Rugalmas akkumulátor kapacitás, bővítési lehetőség
- Felhasználóbarát akkumulátor kezelés egyetlen gombbal
- Maximális akkumulátor energia a csomag optimalizálásának köszönhetően
- Rendkívül alacsony saját fogyasztás alvó üzemmódban
- Speciális energiatárolás ME / HYD 5K ... 20 KTL-3PH inverterekhez
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Sorozat és típus | 5 kWh-s BTS 5K akkumulátor modul a BTS5K SOFAR energiatárolókhoz |
| Akkumulátor típus | LFP |
| Akkumulátor elosztó modul | BTS 5K-BDU |
| Akkumulátor elosztó egységek száma | 1 |
| Akkumulátor modul | BTS 5K |
| Akkumulátor modulok száma | 1 |
| Teljes akkumulátor energia | 5,12 kWh |
| Hasznos energia | 4,75 kW |
| Névleges teljesítmény | 2,5 kW |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges kisütési áram | 7 A |
| Névleges töltőáram | 7 A |
| Telepítés | padlóállvány |
| Hűtés | természetes |
| Kijelző | LED jelzők |
| Kommunikáció | CAN |
Akkumulátor modul
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Akkumulátor modul energia | 5,12 kWh |
| Kisütési mélység | 90 % |
| Névleges teljesítmény | 2500 W |
| Tanúsítványok | UN38.3, IEC62619, IEC62040-1, SAA, stb. |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.