Hager túláramvédő kapcsoló C 16A 3P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő kapcsoló C 16A 3P 6kA
A HAGER MCN316E túláramvédő kapcsoló (MCB) C 16A 3P 6kA, más néven kismegszakító, kábelek és vezetékek védelmére szolgál rövidzárlat és túlterhelés hatásai ellen.
Mind lakóépületekben, mind kereskedelmi létesítményekben alkalmazható. Ez a kapcsoló többször is használható, és nagyobb érzékenységet kínál, mint a hagyományos biztosítékok. A C típusú túláramvédő kapcsoló késleltetett kioldással rendelkezik, és néhány kilowattig terjedő kis teljesítményű tápellátó rendszerek védelmére szolgál.
MŰSZAKI ADATOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HAGER |
| Túláramvédő kapcsoló típusa | C |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Kapcsolóképesség [kA] | 6kA |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Pólusok száma | 3 P |
| Névleges rövidzárlatú kapcsolóképesség Icn | 6 kA |
| Névleges üzemi feszültség Ue | 230 / 400 V |
| Névleges frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Tápfeszültség típusa | AC |
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-állófeszültség Uimp | 4000 V |
| Névleges rövidzárlat-megszakító képesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Névleges üzemi rövidzárlat-megszakító képesség Ics | 6 kA |
| Maximális veszteség pólusonként szabvány szerint | 3,5 W |
| Teljes veszteség névleges áramnál | 6,99 W |
| Veszteség pólusonként névleges áramnál | 2,14 W |
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 x |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 x |
| Meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1/25 mm² |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása hajlékony vezetékhez (sodrott) | 1/16 mm² |
| Védelmi fok | IP20 |
| Méretek | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Szabvány | EN 60898-1 |
| RoHs irányelv | megfelelő |
| Szennyeződési szint IEC 60664 / IEC 60947-2 szerint | 2 |
| További információk | fésűs sínek segítségével összeköthető, kalitkás kapcsok: - drót max. 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | C |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.