Hager túláramvédő kapcsoló B 20A 1P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő Kapcsoló B 20A 1P 6kA
A Hager MBN120E túláramvédő kapcsoló MCB B 20A 1P 6kA, más néven kismegszakító, kulcsszerepet tölt be az elektromos rendszerekben, biztosítva a biztonságot az áramkör megszakításával, amikor az áram meghaladja a megengedett értéket.
Az MBN120E modell védelmet nyújt a túlterhelés és rövidzárlat hatásai ellen 6kA-ig. Késleltetett működést biztosít, hatékony védelmet nyújtva a hőterhelésre nem érzékeny és alacsony indítóáramú berendezések számára.
Az MBN120E kapcsoló felépítése:
- 1 - működtető kar
- 2 - zár
- 3 - álló érintkező és mozgó érintkező
- 4 - csatlakozó kapcsok
- 5 - termobimetál kioldó (túlterhelés elleni)
- 6 - beállító csavar
- 7 - elektromágneses kioldó (rövidzárlat elleni)
- 8 - ívoltó kamra (az elektromos ív oltására)

SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HAGER |
| Túláramvédő kapcsoló típusa | B |
| Névleges áram [A] | 20A |
| Kapcsolóképesség [kA] | 6kA |
| Védett pólusok száma | 1 |
| Pólusok száma | 1P |
| Névleges rövidzárlat kapcsolóképesség Icn | 6 kA |
| Névleges kapcsolási feszültség Ue | 230 / 400 V |
| Névleges frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Tápfeszültség típusa | AC |
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-állóképesség Uimp | 4000 V |
| Névleges rövidzárlat kikapcsolóképesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Névleges üzemi rövidzárlat kikapcsolóképesség Ics | 6 kA |
| Maximális teljesítményveszteség pólusonként szabvány szerint | 3 W |
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 4,5 W |
| Teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 2,79 W |
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 x |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 x |
| Meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Bemeneti / kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1/25 mm² |
| Bemeneti / kimeneti kapocs kapacitása hajlékony vezetékhez (sodrony) | 1/16 mm² |
| Szabvány | EN 60898-1 |
| Védelmi fokozat | IP20 |
| Méretek | 70 x 83 x 17,5 mm |
| További információk | fésűsínekkel való csatlakozás lehetősége, kalitkás kapcsok: - drót max. 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 20A |
| Pólusok száma | 1P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.