Hager túláramvédő kapcsoló B 10A 3P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő Kapcsoló B 10A 3P 6kA
A Hager MBN310E típusú MCB B 10A 3P 6kA túláramvédő kapcsoló, más néven kismegszakító, kulcsszerepet tölt be az elektromos rendszerben azáltal, hogy automatikus lekapcsolással védi az áramkört, amikor az áramkörben folyó áram meghaladja a megengedett biztonságos értékeket.
Ez a készülék hatékonyan védi a telepítést a túlterhelésből és rövidzárlatból eredő túlárammal szemben, 6kA-es szintig biztosítva a használat biztonságát. A B típusú karakterisztikájú MBN316E modell késleltetett működési tulajdonsággal rendelkezik, ami különösen alkalmassá teszi olyan berendezések védelmére, amelyek nem érzékenyek a termikus túlterhelésre, és alacsony indítóáramot generálnak.
- A KAPCSOLÓ FELÉPÍTÉSE
- működtető kar
- zár
- álló érintkező és mozgó érintkező
- csatlakozó kapcsok
- termobimetál kioldó (túlterhelés-védelem)
- beállító csavar
- elektromágneses kioldó (rövidzárlat-védelem)
- ívoltó kamra (elektromos ív oltására)
MŰSZAKI ADATOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| sorozat és típus | Túláramvédő kapcsoló MCB B 10A 3P 6kA MBN310E HAGER |
| védett pólusok száma | 3 |
| pólusok száma | 3 P |
| túláramvédő kapcsoló típusa | B |
| névleges rövidzárlat-kapcsolóképesség Icn | 6 kA |
| névleges kapcsolási feszültség Ue | 230 / 400 V |
| névleges frekvencia | 50 / 60 Hz |
| tápfeszültség típusa | AC |
| névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| névleges impulzus-állófeszültség Uimp | 4000 V |
| névleges rövidzárlat-megszakító képesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| üzemi rövidzárlat-megszakító áram Ics | 6 kA |
| maximális teljesítményveszteség pólusonként szabvány szerint | 3 W |
| teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 5,8 W |
| teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 2 W |
| elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 x |
| mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 x |
| meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| csatlakozás típusa | csavaros |
| bemeneti / kimeneti kapocs befogadóképessége merev vezetékhez (drót) | 1/25 mm² |
| bemeneti / kimeneti kapocs befogadóképessége hajlékony vezetékhez (sodrony) | 1/16 mm² |
| szabvány | EN 60898-1 |
| védelmi fok | IP20 |
| méretek | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Csomagolás tömege | 0,288 kg |
| További információk | lehetőség fésűsínekkel történő csatlakoztatásra, kalitkás kapcsok: - drót 25 mm2-ig |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 10A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.