Hager áram-védőkapcsoló 1P+N 25A 30mA AC típus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Hibaáram-védőkapcsoló 1P+N 25A 30mA AC típus
A HAGER márkájú CDC225J 1P+N 25A 30mA AC típusú hibaáram-védőkapcsoló olyan elektromos berendezés, amelyet arra terveztek, hogy azonnal megszakítsa az áramkört, amikor a kimenő és bejövő áramok közötti egyenlőtlenséget észlel.
A CDC225J modellt elsősorban közvetlen vagy közvetett érintés esetén történő áramütés elleni védelem biztosítására használják. Emellett segít a berendezések károsodásának kockázatának csökkentésében, valamint megelőzi az elektromos meghibásodások által okozott tüzek kialakulását.
Legfontosabb jellemzők
- Stabil és biztonságos felszerelés a szerelősínre masszív fém rögzítő segítségével.
- Érintésvédelmet (IP2x) biztosít fázissínek használata esetén is.
- A kapocsfedél megakadályozza a vezetékek helytelen csatlakoztatását, minimalizálva a szerelési hibák kockázatát.
- A hibaáram-jelző lehetővé teszi annak gyors felismerését, hogy a kioldás hibaáram miatt vagy kézi kikapcsolás következtében történt-e.
- Valódi érintkezőállás-jelző, amely megmutatja, hogy a kapcsoló érintkezői valóban mechanikusan nyitva vannak-e.
- Biztonságos műveletek feszültség alatt szigetelt csavarhúzók használatának lehetőségével, ami megakadályozza a burkolat sérülését.
- Speciális alkalmazásokban plombálási lehetőség, amely biztosítja a jogosulatlan hozzáférés feletti ellenőrzést.
- A készülék védi a vezetékeket, a vagyont és az emberi életet az elektromos áram veszélyes hatásaitól.
- Minden készülék megfelel a lengyel szabványok követelményeinek és a CE jelöléssel való ellátáshoz szükséges feltételeknek, ami minőségüket és biztonságukat tanúsítja.
- A meglévő telepítések bővítésének lehetősége az előző sorozattal való 100%-os kompatibilitás révén, ami megkönnyíti a rendszerek modernizálását.
MŰSZAKI ADATOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HAGER |
| Pólusok száma | 2 P |
| Szerelés | DIN sín |
| Névleges kapcsolási feszültség Ue (AC) | 230 V |
| Névleges frekvencia | 50 Hz |
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-ellenállási feszültség Uimp | 4 kV |
| Névleges hibaáram dI | 30 mA |
| Névleges be- és kikapcsolási képesség Im | 1,5 kA |
| Névleges feltételes rövidzárlati áram Inc az EN 61008-1 szerint | 6 kA |
| Névleges áram | 25 A |
| Teljes veszteség névleges áramnál | 3,4 W |
| Pólusonkénti veszteség névleges áramnál | 1,8 W |
| Késleltetett | nem |
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 2000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
| Méretek | 70 x 83 x 35 mm |
| Húzónyomaték | 2,8 Nm |
| Hajlékony vezeték (sodrott) keresztmetszete a kapcsokban | 16 mm² |
| Merev vezeték (tömör) keresztmetszete a kapcsokban | 25 mm² |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Szabvány | EN 61008-1 |
| RoHs európai irányelv | megfelelő |
| Védelmi fok | IP20 |
| Hibaáram-védőkapcsoló típusa | AC |
| Üzemi hőmérséklet | -25 és 40 °C között |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Megszakító típusa | áramvédő |
| Pólusok száma | 1P+N |
| Névleges áram [A] | 25A |
| Különbözeti áram [mA] | 30 mA |
| Kioldási karakterisztika | AC |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.