Hager DC leválasztó kapcsoló 3-fázisú 4P 32A 1000V
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager DC leválasztó kapcsoló 3-fázisú 4P 32A 1000V
A DC leválasztó kapcsoló 3-fázisú 4P 32A 1000V SB432PV HAGER gyakran FR típusú kapcsolóként ismert, és széles körben alkalmazzák mind lakóépületek, mind ipari elosztóberendezésekben.
Fő funkciója az összes áramkör leválasztása, főkapcsolóként működve. A kapcsoló szinte minden biztosítékdobozban alkalmazásra kerül, főkapcsoló szerepét töltve be mind vészhelyzetekben, mind rutinszerű karbantartási munkák során, lehetővé téve a berendezés tartós leválasztását az áramellátásról.
Az ON/OFF forgatógombbal működtetett kapcsoló információs ablakkal is rendelkezik, amely színekkel (zöld/piros) jelzi a készülék működési állapotát, megkönnyítve a felhasználók számára a megfelelő működés ellenőrzését.
Konstrukció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Pólusok száma | 4 P |
| Forma | DIN EN 50173-1:2011-09 szerint |
Funkciók
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Irányváltó kapcsoló | Nem |
| Főkapcsolóként | Nem |
| Vészleállító berendezésként | Nem |
| Biztonsági kapcsolóként | Igen |
| Karbantartási / javítási kapcsolóként | Igen |
Konfiguráció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modulok száma | 3/5 |
Kezelőszervek és jelzések
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Integrált motoros meghajtás | Nem |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 1000 V |
| Névleges impulzus-állófeszültség Uimp | 8000 V |
| Névleges üzemi feszültség Un (DC) | 1000 V |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áram In | 32 A |
| Megengedett DC21 A kategóriájú áramterhelés | 32 A |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 72 mm |
| Termék magassága | 85 mm |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Teljes veszteség névleges áramnál | 6,9 W |
| Veszteség pólusonként névleges áramnál | 1,7 W |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 10000 |
Fedél / Ajtó / Felső elem
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Zárható | Nem |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Központi elölről történő szerelésre alkalmas | Nem |
| Elölről történő szerelésre alkalmas | Nem |
| Padlóra történő szerelésre alkalmas | Nem |
Felszereltség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kiegészítő NC érintkezők száma | 0 |
| Kiegészítő NO érintkezők száma | 0 |
| Kiegészítő váltóérintkezők száma | 0 |
| NC érintkezők száma | 0 |
| NO érintkezők száma | 4 |
| NO/NC érintkezők száma | 0 |
| Opcionális motoros meghajtás | Nem |
| Kiegészítő tartozékok | Nem |
Szabvány
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabvány | IEC 60947-3 ; VDE 0660 |
| WEEE európai irányelv | vonatkozik rá |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védelmi fok | IP20 |
Használati feltételek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -40…65 °C |
| Szennyeződési fok IEC 60664 / IEC 60947-2 szerint | 3 |
| Tárolási/szállítási hőmérséklet | -50…90 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Leválasztó típusa | leválasztó |
| Névleges áram [A] | 32A |
| Pólusok száma | 4P |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.