Hager B 20A 3P áramvédő kapcsoló 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager túláramvédő kapcsoló B 20A 3P 6kA
A Hager MCB túláramvédő kapcsoló B 20A 3P 6kA MBN320E, más néven kismegszakító, az elektromos rendszer kulcsfontosságú eleme.
Az áramkört úgy védi, hogy automatikusan megszakítja az áramfolyamatosságot, amikor annak erőssége meghaladja a meghatározott biztonsági határokat. Védelmet nyújt a rövidzárlatok és túlterhelések hatásai ellen 6kA-ig. Az MBN320E B típusú túláramvédő kapcsoló késleltetett működésű, és kevésbé érzékeny, termikus túlterhelésre nem túl érzékeny berendezések védelmére szolgál, amelyek kis indítóáramokat igényelnek.
Az MBN320E kapcsoló felépítése:
- 1 - működtető kar
- 2 - zár
- 3 - álló érintkező és mozgó érintkező
- 4 - csatlakozó kapcsok
- 5 - termobimetál kioldó (túlterhelés elleni)
- 6 - beállító csavar
- 7 - elektromágneses kioldó (rövidzárlat elleni)
- 8 - ívoltó kamra (az elektromos ív oltására)

SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HAGER |
| Túláramvédő kapcsoló típusa | B |
| Névleges áram [A] | 20A |
| Kapcsolóképesség [kA] | 6kA |
| Pólusok száma | 3 P |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Névleges rövidzárlat-kapcsoló képesség Icn | 6 kA |
| Névleges üzemi feszültség Ue | 230 / 400 V |
| Névleges frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Tápfeszültség típusa | AC |
| Névleges szigetelési feszültség | 500 V |
| Névleges impulzus-withstand feszültség Uimp | 4000 V |
| Névleges rövidzárlat-megszakító képesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Névleges üzemi rövidzárlat-megszakító áram Ics | 6 kA |
| Maximális teljesítményveszteség pólusonként szabvány szerint | 4,5 W |
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 8,9 W |
| Teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 3,1 W |
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 x |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 x |
| Meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Bemeneti / kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1/25 mm² |
| Bemeneti / kimeneti kapocs kapacitása hajlékony vezetékhez (sodrony) | 1/16 mm² |
| Szabvány | EN 60898-1 |
| Védelmi fokozat | IP20 |
| Méretek | 70 x 83 x 52,5 mm |
| További információk | fésűsínekkel való csatlakozás lehetséges, kalitkás kapcsok: - drót max. 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 20A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.