Fronius hálózati inverter 27kW 3-fázisú 1MPPT WLAN Eco
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Fronius Hálózati PV Inverter 27kW 3-Fázisú 1MPPT WLAN Eco
A Fronius hálózati PV inverter 27KW 3F 1MPPT WLAN 27.0-3-S az Eco sorozatból ideális nagyobb telepítésekhez, 25,0 és 27,0 kW teljesítményben elérhető.
Alacsony tömegének és a SnapINverter szerelési rendszernek köszönhetően egyszerűen telepíthető mind épületen belül, mind kültéren. IP 66 védelmi fokozattal rendelkezik, amely új szintre emeli a szabványokat. Az integrált modulbiztosíték-foglalatok mindkét póluson, valamint az opcionális túlfeszültség-védelem alkalmazása kiküszöböli a modul csatlakozódobozok használatának szükségességét.
A SnapINverter technológia a csatlakozási szekció és a teljesítménymodul szétválasztásán alapul, ami jelentősen egyszerűbbé teszi a szerelést és a karbantartást, mint eddig.
A Fronius inverter teljes körű integrációt kínál WLAN és Ethernet adatgyűjtéshez, energiamenedzsmenthez, webszerverhez és csatlakozókhoz, amely lehetővé teszi a telepítés állapotának monitorozását. A Modbus TCP, Modbus RTU SunSpec vagy Fronius Solar API (JSON) interfészeken keresztül más gyártók komponensei is csatlakoztathatók. Emellett a vállalat biztosítja a Fronius Solar.web portált és a nyílt interfészek használatának lehetőségét.
A Dynamic Peak Manager olyan rendszer, amely dinamikusan keresi az optimális működési pontot még a PV panelek részleges árnyékolása esetén is, ami lehetővé teszi a rendelkezésre álló energia maximális kihasználását.
A Fronius inverterek az Advanced Grid Features funkcióknak köszönhetően felkészültek a jövőbeli hálózati szabványok és követelmények teljesítésére, optimális meddő- és hatásos teljesítmény-betáplálást biztosítva.
A rendszer lehetővé teszi a betáplált teljesítmény hálózatüzemeltető követelményeihez való igazítását, biztosítva a nulla betáplálás beállításának lehetőségét, ahol az inverter csak a háztartást látja el, anélkül hogy a fotovoltaikus rendszer által termelt áramot a hálózatba táplálná.
A Fronius vállalat, amely vezető szerepet tölt be az innováció és a modern megoldások terén a fotovoltaikában, kiváló minőségű termékeket kínál, amelyek hosszú távú és problémamentes PV rendszer üzemeltetést biztosítanak.
Bemeneti adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Maximális bemeneti áram (Idc max) | 47,7 A |
| Modulok maximális rövidzárási árama | 71,6 A |
| Minimális bemeneti feszültség (Udc min) | 580 V |
| Indítási feszültség (Udc start) | 650 V |
| Névleges bemeneti feszültség (Udc,r) | 580 V |
| Maximális bemeneti feszültség (Udc max) | 1000 V |
| MPP feszültségtartomány (Umpp min – Umpp max) | 580–850 V |
| MPP tracker-ek száma | 1 |
| DC csatlakozók száma | 6 |
Kimeneti adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges AC teljesítmény (Pac,r) | 27 000 W |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 27 000 VA |
| AC kimeneti áram (Iac nom) | 39,0 A |
| Hálózati csatlakozás (feszültségtartomány) | 3~NPE 380 V / 220 V vagy 3~NPE 400 V / 230 V (+20% / -30%) |
| Frekvencia (frekvenciatartomány) | 50 Hz / 60 Hz (45–65 Hz) |
| Harmonikus torzítási tényező | < 2,0% |
| Teljesítménytényező (cos φac,r) | 0–1 ind. / kap. |
Szabványok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Tanúsítványok és teljesített szabványok | ÖVE / ÖNORM E 8001-4-712, DIN V VDE 0126-1-1/A1, VDE AR N 4105, IEC 62109-1/-2, IEC 62116, IEC 61727, AS 3100, AS 4777-2, AS 4777-3, CER 06-190, G83/2, G59/3, UNE 206007-1, SI 4777, CEI 0-16, CEI 0-21 |
Hatásfok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Maximális hatásfok | 98,3% |
| Európai hatásfok (ηEU) | 98,0% |
| η 5% Pac,r esetén | 95,9/93,1% |
| η 10% Pac,r esetén | 96,8/95,7% |
| η 20% Pac,r esetén | 97,7/97,1% |
| η 25% Pac,r esetén | 98,1/97,3% |
| η 30% Pac,r esetén | 98,1/97,4% |
| η 50% Pac,r esetén | 98,3/97,5% |
| η 75% Pac,r esetén | 98,2/97,6% |
| η 100% Pac,r esetén | 98,1/97,5% |
| MPP illesztés hatásfoka | > 99,9% |
Védelmek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| DC szigetelés mérés | Igen |
| Viselkedés túlterhelés esetén | Működési pont eltolása, teljesítménykorlátozó |
| DC leválasztó | Igen |
| Integrált modulbiztosíték-foglalat | Igen |
Csatlakozók
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| WLAN / Ethernet LAN | Fronius Solar.web, Modbus TCP SunSpec, Fronius Solar API (JSON) |
| 6 bemenet és 4 digitális bemenet/kimenet | Távvezérlő vevő csatlakoztatása |
| USB (A típusú csatlakozó) | Adatrögzítés, inverter frissítése USB adathordozón keresztül |
| 2x RS422 (RJ45 csatlakozó) | Fronius Solar Net |
| Jelzőkimenet | Energiamenedzsment (potenciálmentes relékimenet) |
| Adatgyűjtő és webszerver | Integrált |
| Külső bemenet | S0 mérő csatlakoztatása / túlfeszültség-védelem monitorozása |
| RS485 | Modbus RTU SunSpec vagy energiamérő csatlakoztatása |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.