Eaton túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C osztály) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV SPPVT12-10-2+PE 177256 EATON
A Túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV SPPVT12-10-2+PE 177256 EATON egy olyan eszköz, amelyet elektromos rendszerek védelmére terveztek a villámcsapás vagy a hálózati meghibásodás következtében fellépő túlfeszültségekkel szemben.
Ennek a túlfeszültség-levezetőnek a funkciója az átfolyási idő lerövidítése és a követőáram frekvenciájának korlátozása, amelynek célja a hálózati komponensek védelme. Ez a védőeszköz kifejezetten fotovoltaikus PV rendszerekben való alkalmazásra lett kialakítva, mind földelt, mind földeletlen kivitelben. Cserélhető betéteket és optikai jelzőket kínál, amelyek jelzik a működését.
Az SPPVT túlfeszültség-levezető sorozat 40 kA-es kisülési áramállósággal rendelkezik, és 1000 A-es ISCPV rövidzárási ellenállással bír, ami megbízható választássá teszi a fotovoltaikus rendszerek biztonságának garantálásában.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | EATON |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Védő osztály | B+C (Típus 1+2) |
| Pólusok száma | 3 |
| Névleges kisülési áram (In) | 15kA |
| Feszültségi védelmi szint | 3,7kV |
| Szélesség modulokban kifejezve | 3 |
| Névleges üzemi feszültség | 1000 V |
| Védelmi fok IP | IP20 |
| Maximális kisülési áram | 40 kA |
| Hálózati rendszer | IT |
| Vezetékek száma | 2 |
| Névleges kisülési áram - csúcsérték (8/20) | 15 kA |
| Névleges DC feszültség | 1000 V |
| Maximális kisülési áram (8/20) | 40 kA |
| Legnagyobb folyamatos üzemi feszültség DC | 1050 V |
| Szerelési mód | DIN TH-35 mm szerelősín |
| Méret | 3 modul |
| Fotovoltaikus rendszer maximális feszültsége | 1050 V |
| Maximális vezeték keresztmetszet (egy-/többszálú) | 35 mm² |
| Maximális rugalmas vezeték keresztmetszet | 25 mm² |
| Működésjelzés az eszközön | optikai |
| Típus 2 | IGEN |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Pólusok száma | 2P+N |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 15 kA |
| Márka | EATON |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 3,7 kV |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.