Eaton gPV 10x38 biztosító betét 12A 1000V DC fotovoltaikus rendszerekhez
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Eaton gPV topikabiztosító betét 10x38 12A 1000V DC
A gPV 10x38 12A 1000V DC PV-12A10F topikabiztosító betét az EATON márkától – az Eaton fotovoltaikus biztosítékai a fotovoltaikus láncok hatékony védelme és izolálása érdekében készültek. Ideálisak olyan fotovoltaikus rendszerekben való használatra, amelyek extrém környezeti hőmérsékleten működnek.
Ezek a speciális biztosítók alacsony teljesítményveszteséggel rendelkeznek, ami a teljes rendszer energiahatékonyságának növekedését eredményezi. Ráadásul alkalmasak magas terhelési ciklusok és alacsony hibaarány mellett történő működésre, valamint megbirkóznak a visszárammal, több rendszer meghibásodásával és sztring konfigurációkkal is, ami megbízható megoldássá teszi őket a modern fotovoltaikus telepítésekben.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás súlya | 0,01 kg |
| Gyártó | EATON |
| Névleges áram | 12A |
| Biztosíték mérete | 10 x 38 mm |
| Névleges feszültség | 1kV DC |
| Ház anyaga | Kerámia |
| Alkalmazási kategória | gPV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.