Eaton DC leválasztó kapcsoló 1-fázisú 2P 30A 1000V
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Eaton DC leválasztó kapcsoló 1-fázisú 2P 30A 1000V
Az Eaton DC leválasztó kapcsoló 1-fázisú 2P 30A 1000V P-SOL30 120935 a DC áramkörök biztonságos leválasztására szolgál, és lehetővé teszi a biztonságos feszültségmentes munkavégzést. Különösen hasznos külön kapcsolóként a meghibásodott inverter biztonságos leválasztásához.
Az Eaton P-SOL30 védőkapcsoló kétpólusú kapcsolást kínál, ami ideálissé teszi földeletlen fotovoltaikus rendszerekben való alkalmazásra. Ez a modell 1000 V-ig terjedő feszültséggel való működésre alkalmas, ami garantálja a hatékonyságot és megbízhatóságot különböző üzemi körülmények között.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás súlya | 0,285 kg |
| Gyártó | EATON |
| Sorozat | P-SOL |
| Névleges áram | 30 A |
| Pólusok száma | 2 |
| Modulok száma | 2 |
| Maximális névleges üzemi feszültség | 1000 V DC |
| Védettségi fok | IP20 |
| Névleges üzemi áram DC-21A esetén | 26 A |
| Névleges üzemi áram DC-PV1 esetén | 26 A |
| Névleges üzemi áram DC-PV2 esetén | 10 A |
| Pólusok | 2-pólusú |
| Névleges üzemi feszültség | 1000 V |
| Leválasztó kapcsoló jellemzők | IGEN |
| Szabványok és előírások | IEC/EN 60947-3 |
| Mechanikai élettartam | 10 000 ciklus |
| Elektromos élettartam | 1500 ciklus |
| Maximális kapcsolási gyakoriság | 120 S/h |
| Klimatikus ellenállóképesség | nedves/meleg klíma, állandó, IEC 60068-2-78 szerint; nedves/meleg klíma, változó, IEC 60068-2-30 szerint |
| Környezeti hőmérséklet | -25~+60°C |
| Szerelési helyzet | tetszőleges, a követelményeknek megfelelően |
| Méretek | szélesség 58 mm, magasság 93 mm, mélység 76 mm |
| DIN sín | 35 mm |
| Csatlakozó vezetékek keresztmetszete | sodrony érvéghüvellyel: 1x (1-6), 2x (1-6) mm²; tömör vagy sodrony: 18-14 AWG |
| Mért zárlati áram-ellenállóképesség (t=1s) | 0,36 kA |
| 440 V 50/60 Hz esetén | 0,32 kA |
| Belső ellenállás | 5 mΩ |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Leválasztó típusa | leválasztó |
| Névleges áram [A] | 30A |
| Pólusok száma | 2P |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Márka | EATON |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.