ETI Túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C osztály) 1100V 3P 20kA 3,8kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
ETI Túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C osztály) 1100V 3P 20kA 3,8kV
A PV DC Típus 1+2 (B+C) 1100V 3P 20kA 3,8kV ETITEC M 1100/12,5 Y 002440511 túlfeszültség-levezető az ETI márkától, más néven villámvédő, olyan eszköz, amely az elektromos rendszerek védelmére szolgál a villámcsapások káros hatásai, valamint a szabadvezetékek terhelés nélküli be- vagy kikapcsolása során fellépő túlfeszültségek ellen.
A villámvédelmi eszközök három kategóriába sorolhatók: B osztály, amely közvetlen és közeli villámcsapások elleni védelmet nyújt, C osztály, amely kapcsolási túlfeszültségek ellen véd, valamint D osztály, amely további védelmet biztosít a különösen érzékeny elektromos berendezések számára. A túlfeszültség-levezetők típusok szerint is osztályozhatók: leválasztó, korlátozó és kombinált típusokra.
MŰSZAKI ADATOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | ETI |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Védelem osztálya | B+C (Típus 1+2) |
| Pólusok száma | 3 |
| Névleges kisülési áram (In) | 20kA |
| Feszültségi védelmi szint | 3,8kV |
| Szélesség modulokban kifejezve | 3 |
| Maximális megengedett üzemi feszültség | 1100 V |
| Védettségi fok | IP20 |
| Névleges impulzusáram | csúcsérték: 40 kA |
| Szerelési mód | DIN sín TH-35mm |
| Csomagolás tömege | 0,15 kg |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 1100V DC |
| Pólusok száma | 3P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Márka | ETI |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 3,8 kV |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.