ETI PV-DC kapcsoló 4-pólusú 25A 1000V DC IP40
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
ETI Forgókapcsoló PV - DC - 4 Pólusú
A forgókapcsoló PV - DC - 4 pólusú LS25 SMA A4 004660064 ETI kifejezetten a DC/AC inverterek és a fotovoltaikus modulok egyenáramú áramköri részeinek hatékony be- vagy kikapcsolására lett kifejlesztve.
Speciálisan tervezett érintkezőkkel és megfelelően kiválasztott anyagokkal felszerelve, kivételes csatlakozási tisztaságot biztosít (oxidáció nélkül) és minimalizálja a teljesítményveszteséget. A kapcsoló kialakítása garantálja, hogy az érintkezők nyitási vagy zárási sebessége független a kezelő sebességétől és erejétől, ami megbízhatóságot és használati biztonságot garantál.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Súly | 0,15 kg |
| Gyártó | ETI |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Pólusok száma | 4 |
| Maximális megengedett üzemi feszültség | 1000 V |
| Reakcióidő | < 25 ns |
| Maximális megengedett rövidzárási áram | 200 A |
| Sorozat és típus | Forgókapcsoló PV - DC - 4 pólusú LS25 SMA A4 004660064 ETI |
| Szabványok | PN-IEC 60364-7-71 |
| Pólusok száma | 4 |
| Névleges áram | max. 58A DC |
| Névleges feszültség | max. 1000V DC |
| Névleges folyamatos áram lu | 25A |
| Feltételes névleges rövidzárási áram lq | 5kA |
| Maximális névleges üzemi feszültség Ue AC | 440V |
| Névleges folyamatos áram Ac-21, 400V | 25 |
| Frontoldal védelmi foka | IP40 |
| Szerelés | TH35 sínre |
| Főérintkezők csatlakozási típusa | csavaros csatlakozás |
| Kezelőelem színe | fekete |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Leválasztó típusa | bütyökkapcsoló |
| Névleges áram [A] | 25A |
| Pólusok száma | 4P |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Márka | ETI |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.