Solplanet Akkumulátor Modul 2,56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Solplanet Akkumulátor Modul 2.56kWh Ai-Hb 2.56LG G2
2.56KWH AI-HB 2.56LG G2 akkumulátor modul Solplanet energiatárolókhoz
Az Ai-HB 2.56LG nagyfeszültségű akkumulátor sorozat, amely 7,5-től 25 kWh-ig tárolja az energiát.
Biztonságos:
- LFP technológiát alkalmaz
- Teljes BMS védelmet biztosít
- Egyszerűen telepíthető moduláris kialakítással rendelkezik
Megbízható:
- IP65 védelmi fokozattal rendelkezik
- Kiváló minőségű cellákat használ
Felhasználóbarát:
- Bővíthető 25,6 kWh-ig (10 modul)
- Elérhető többfunkciós alkalmazás, amely lehetővé teszi az önfogyasztást, a napi hálózati energiafogyasztás kiegyenlítését és a tarifák kezelését
- Online monitorozás a Solplanet alkalmazáson keresztül
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Akkumulátor típusa | HB051050A |
| Cella típusa | LiFePO4 |
| Akkumulátor modul súlya | 30,5 kg |
| Maximális töltőáram | 25 A |
| Maximális kisütési teljesítmény | 30 A |
| Hatásfok (mindkét irányban) | 97,8 % |
| Skálázhatóság | Maximálisan 4 párhuzamos rendszer |
| Telepítési hely | Épületen belül / kívül |
| Rögzítés típusa | Padlóra szerelt |
| Kommunikáció | CAN |
| Tanúsítványok | IEC 62619 / EN 61000IEC 62040 / UN38.3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.