Hager áram-védőkapcsoló 3P+N 40A 300mA AC típus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Áram-védőkapcsoló 3P+N 40A 300mA AC típus
A HAGER CFC440J 3P+N 40A 300mA AC típusú áram-védőkapcsoló olyan eszköz, amely védelmet nyújt az áramütés ellen, és kiegészítő védelmi formáként (közvetett érintés elleni védelem) alkalmazzák, amikor az alapvető védelmi intézkedések meghibásodnak vagy megsérülnek.
Konstrukció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Pólusok száma | 4 P |
| Szerelés | DIN sín |
Konfiguráció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modulok száma | 4 |
Elektromos jellemzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges kapcsolási feszültség Ue (AC) | 230 / 400 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-withstand feszültség Uimp | 4000 V |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges differenciálárám dI | 300 mA |
| Névleges áramerősség In | 40 A |
| Névleges kisülési áram (In 8/20µs) | 0,25 kA |
| Névleges be- és kikapcsolási képesség Im | 1,5 kA |
| Névleges feltételes rövidzárlati áram Inc az MSZ EN 61008-1 szerint | 6 kA |
Áram / Hőmérséklet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áramerősség -25°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség -20°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség -15°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség -10°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség -5°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 0°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 5°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 10°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 15°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 20°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 25°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 30°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 35°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 40°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 45°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 50°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 55°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 60°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 65°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áramerősség 70°C hőmérsékleten | 40 A |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 70 mm |
| Termék magassága | 83 mm |
| Termék szélessége | 70 mm |
| Méretek | 1 |
Frekvencia
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Frekvencia (tartomány ETIM szerint) | 50 Hz |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramerősségnél | 8,1 W |
| Teljesítményveszteség pólusonként névleges áramerősségnél | 3,6 W |
Kioldás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Véletlen kioldás elleni védelem | Nem |
| Késleltetett | Nem |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 2000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| Moduláris készülékek könnyű leszerelése | Nem |
| Alulról történő leszerelés lehetősége | Nem |
Csatlakozás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1 / 25 mm² |
| Rugalmas vezeték (sodrott) keresztmetszete a kapocsban | 16 mm² |
| Bemeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1 / 25 mm² |
| Bemeneti kapocs kapacitása rugalmas vezetékhez (sodrott) | 1 / 16 mm² |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása rugalmas vezetékhez (sodrott) | 1 / 16 mm² |
Felszereltség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Átlátszó fedél a leíró mezőhöz | Igen |
Szabvány
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabvány | EN 61008-1 |
| WEEE európai irányelv | vonatkozik |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védelmi fok | IP20 |
| Áram-védőkapcsoló típusa | AC |
| REACH-nak megfelelő | Nem |
| ROHS irányelvnek megfelelő | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
Használati feltételek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -25…40 °C |
| Tárolási/szállítási hőmérséklet | -55…70 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Megszakító típusa | áramvédő |
| Pólusok száma | 3P+N |
| Névleges áram [A] | 40A |
| Különbözeti áram [mA] | 300 mA |
| Kioldási karakterisztika | AC |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Az összes (pozitív és negatív) vélemény megjelenik a platform számának korlátozásának megfelelően. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási Politika oldal.